Güzellik, Sağlık

Solante Güneş Kremini Merak Edenler Buraya

Bugün sizlere uzun süredir severek kullandığım Solante marka güneş kreminden bahsetmek istiyorum. Solante güneş kremi 50+ SPF korumasıyla hem cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyor hem de cildin nemlendirilmesine yardımcı oluyor.

Benim Solanteyle tanışma hikayem şöyle oldu. Cildimin hassas ve lekelenmeye müsait olmasından dolayı cilt doktorum yaz kış düzenli olarak güneş koruyucu kullanmam gerektiğini söylediğinden beri her güneş kremim bittiğinde bu kez ne alsam diye düşünürdüm. Yine böyle bir arayış içindeyken arkadaşlardan duyduğum solante ismini internette de yaptığım araştırmalar sonucunda kullanmaya karar verdim. Üç arkadaş birlikte kullanmaya başladığımız güneş kreminden üçümüz de memnun kaldık. Kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra yüzümdeki lekelerin azalması ve nemlendirme özelliğiyle bu güneş kremine öyle alıştım ki Solante Pigmenta vazgeçilmez güneş koruyucum oldu. Solantenin cilt sorunlarına yönelik oldukça fazla çeşidi var. Ben lekelenmeye yatkın ciltlere özel olan pigmenta serisini kullanıyorum ve bu konuda başarılı buluyorum.

İlk bakışta fiyatının pahalı olduğu düşünülse de diğer marka güneş kremleriyle karşılaştırma yapıldığında Solantenin miktarının (150 ml) fazla olması ve daha uzun süre kullanılabilmesi Solantenin aslında pahalı olmadığını gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir